Opis

W kamienicy znajduje sie sześć apartamentów do wynajecia, w tym dwa dwu-poziomowe, trzy-pokojowe na parterze z bezpośrednim wejsciem na taras i do ogrodu, oraz na pierwszym i drugim piętrze jedno dwu i trzy-pokojowe.

Wszystkie apartamenty oferują wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Mieszkania zabezpieczone sa alarmami oraz podłączone do firmy ochroniarskiej. Posiadają pełny sprzęt AGD - plytę ceramiczną, piekarnik elektryczny, zmywarkę, lodówkę, zamrażarkę i pralkę oraz pełne opomiarowanie mediow. Duże okna oraz wysokie pomieszczenia zapewniają naturalne światlo oraz przestrzenność w całym mieszkaniu. Dodatkowo każdy apartament posiada własną obszerną piwnice.

Budynek po generalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe, ogrzewanie gazowe indywidualne, TV sat, internet, telefon. Mieszkania całkowicie wyposażone - meble, pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka, naczynia, itp. Wejście zamykane, domofon, ładnie zagospodarowan ogródek z tyłu kamienicy do wspólnego użytku przez wszystkich mieszkańców, parking przed budynkiem.

Kamienica jest położona w cichej i spokojnej części ul. Rakowickiej - za cmentarzem. Dobra komunikacja do centrum. Idealny apartament dla osób pracujących, ceniących ciszę i spokój, a zarazem pragnących mieszkać blisko samego centrum.

Wykończone mieszkania od 40 do 60 m2 wyposażone są w domofon, ochrone budynku, instalację telefoniczną i internetową, gniazda telewizji kablowej i satelitarnej oraz komfortowe wykończenie.

Galeria